Kamila Sieraczkiewicz - Nasza Strefa
Dobry psycholog Warszawa. Poradnia psychologiczna Mokotów.
psycholog Warszawa, dobry psycholog Warszawa, psycholog Mokotów, dobry psycholog Mokotów, psychoterapia, psychoterapia Warszawa, psychoterapia Mokotów, depresja, nerwica, lęk, trudności osobiste, kryzys, trauma, trauma leczenie, PTSD, PTSD leczenie,
889
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-889,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kamila Sierakiewicz

psycholog / terapeuta EMDR / terapeuta uzależnień

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych i alkoholu, oraz  terapię indywidualną dla osób będących w związkach z osobami uzależnionymi. Ma doświadczenie także w pracy z osobami uwikłanymi w uzależnienia behawioralne.

Studiowała psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia. Uczestniczyła w kursach organizowanych m.in. przez Polski Instytut Ericksonowski, Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej.  Od 2012 roku związana zawodowo ze Szpitalem Psychiatrycznym przy ulicy Nowowiejskiej 27. Pracuje z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych oraz objętymi terapią substytucyjną metadonem. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia “Podajmy dalej”, w ramach którego, między innymi, prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych dla matek, będących pacjentkami programu substytucyjnego. Prowadziła też warsztaty dla osadzonych w Areszcie Śledczym Warszawa – Służew z zakresu radzenia sobie ze złością. W latach 2007-2012 mocno związana z polskim rynkiem szkoleniowym. Prowadziła warsztaty z rozwijania inteligencji emocjonalnej, zarządzania zaangażowaniem, komunikacji oraz zajmowała się coachingiem kadry menedżerskiej polskich przedsiębiorstw.

Praca terapeutyczna to jej powołanie. Buduje trwałe relacje z klientami dzięki empatii, umiejętności zrozumienia drugiego człowieka, bezwarunkowo pozytywnemu nastawieniu do każdego człowieka oraz szacunkowi. Osoby, z którymi pracuje czują się w relacji z nią bezpiecznie mimo poruszania trudnych emocjonalnie treści. Jej pasją jest towarzyszenie ludziom w przemianie jaka w nich zachodzi.