Małgorzata Anna Słowik - Nasza Strefa
Dobry psycholog Warszawa. Poradnia psychologiczna Mokotów.
psycholog Warszawa, dobry psycholog Warszawa, psycholog Mokotów, dobry psycholog Mokotów, psychoterapia, psychoterapia Warszawa, psychoterapia Mokotów, depresja, nerwica, lęk, trudności osobiste, kryzys, trauma, trauma leczenie, PTSD, PTSD leczenie,
891
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-891,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Małgorzata Anna Słowik

psycholog / psychotraumatolog / terapeuta EMDR / terapeuta uzależnień

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, doświadczających trudności w relacjach z bliskimi. Pomaga osobom po traumie, osobom uzależnionym i ich rodzinom.

Ma długoletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami uzależnionymi. Pracowała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w  Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia „Goplańska” oraz w Tarczyńskim Centrum Medycznym w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia. Oferuje terapię  w nurcie integracyjnym oraz EMDR.

Jest psychologiem o specjalności klinicznej, psychotraumatologiem i terapeutą EMDR. Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS na kierunku Psychotraumatologia,  jest  dyplomowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień Polsko-Niemieckiego Instytutu Terapii Uzależnień „Błękitny Krzyż”, certyfikowanym Specjalistą Leczenia Nałogowych Zachowań takich jak hazard, pracoholizm, seksoholizm,  uzależnienie od Internetu, bulimia. W 2012 r. odbyła zagraniczny staż zawodowy w Niemczech w Szpitalu Psychiatrycznym  Elbingerode Krankenhaus.

Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

„ W wolnych chwilach śpiewam lub chodzę po górach. Jedno i drugie relaksuje mnie, choć w inny sposób,”