Warsztaty obejmują cykl czterech 3-godzinnych spotkań (raz w tygodniu).
Planujemy zajęcia równolegle w dwóch grupach:

w czwartki o godz. 17:30 – pierwsze spotkanie 16 października.

w soboty o godz. 10:00 – pierwsze spotkanie 18 października.

Rozpoczynamy w Naszej Strefie warsztaty, na których nauczymy się określać priorytety. Przyjrzymy się różnym rolom w jakie wcielamy się każdego dnia – które są ważne, a które nieistotne i czy w związku z tym poświęcamy im adekwatną ilość czasu. Nauczymy się dążenia do równowagi między tymi rolami.

Określimy cele do osiągnięcia oraz zmiany jakie mamy wprowadzić aby na pierwszym miejscu stawiać to co najważniejsze, a następnie zastanowimy się nad tym jak te cele osiągnąć.
Ważnym punktem będzie przyjrzenie się własnym potrzebom i często pojawiającym się wyrzutom sumienia w związku z ich zaspokajaniem.

Warsztat poprowadzi psycholog, Edyta Daniluk, która na co dzień prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej, budowania zespołu, zarządzania czasem i obsługi klienta. Oferuje też porady psychodietetyczne. 

Ukończyła psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Szkołę Trenerów Biznesu INTRA. Obecnie jest studentką studiów podyplomowych o kierunku psychodietetyka.

Warsztaty są BEZPŁATNE. Warunkiem uczestnictwa jest telefoniczne potwierdzenie obecności – tel. 603 539 609. Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy:)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.