psychoterapia indywidualna

terapia indywidualna

W Naszej Strefie oferujemy możliwość psychoterapii indywidualnej, którą prowadzą doświadczeni, certyfikowani psychoterapeuci oraz seksuolodzy. Dla osób, które przeżywają trudności w codziennym funkcjonowaniu ze sobą i ludźmi. Pomagamy rozwiązać określone problemy życiowe. Udzielamy wsparcia tym, którzy odczuwają brak sensu w życiu, zmęczenie, frustrację i wyobcowanie. Oprócz grup terapeutycznych dla osób z depresją, DDA czy po prostu chcących się rozwijać, możliwa jest u nas profesjonalna psychoterapia indywidualna, prowadzona głównie w nurcie EMDR (więcej w zakładce terapia EMDR), a także   poznawczo-behawioralnym i integracyjnym.  Wiemy, że jednym z najważniejszych elementów naszej pracy jest ciepła, bezpieczna, akceptująca atmosfera, dzięki której można skupić się na rozwiązaniu najpoważniejszych problemów.

Pracujemy jako zespół, który wspiera się nawzajem swoją wiedzą i doświadczeniem, co pozwala nam wprowadzać do terapii nowe elementy, oparte na rzetelnych badaniach naukowych.

Wszyscy nasi terapeuci regularnie korzystają z superwizji, którą uważamy za podstawę profesjonalnej pracy psychoterapeuty.