Agnieszka Laskowska - Nasza Strefa
Dobry psycholog Warszawa. Poradnia psychologiczna Mokotów.
psycholog Warszawa, dobry psycholog Warszawa, psycholog Mokotów, dobry psycholog Mokotów, psychoterapia, psychoterapia Warszawa, psychoterapia Mokotów, depresja, nerwica, lęk, trudności osobiste, kryzys, trauma, trauma leczenie, PTSD, PTSD leczenie,
887
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-887,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

 

Agnieszka Laskowska

psycholog / psychotraumatolog / terapeuta EMDR Practitioner

Prowadzi przede wszystkim terapię osób dorosłych, które doświadczyły traumy w życiu dorosłym (na skutek np. przemocy, molestowania, wypadku, nagłej śmierci bliskiej osoby) lub w okresie dzieciństwa (tzw. trauma rozwojowa). Pomaga również osobom z zaburzeniami lękowymi, pod postacią somatyczną i zaburzeniami odżywiania.

Jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – specjalizacja kliniczna. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii oraz psychosomatyki i somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Posiada akredytację Practitionera EMDR Europe oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR . Jest w trakcie nauki w Szkole Psychoterapii Poznawczej i Behawioralniej na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii, fundacjach i stowarzyszeniach działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz w prywatnej praktyce.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.