Rafał Majewski - Nasza Strefa
Dobry psycholog Warszawa. Poradnia psychologiczna Mokotów.
psycholog Warszawa, dobry psycholog Warszawa, psycholog Mokotów, dobry psycholog Mokotów, psychoterapia, psychoterapia Warszawa, psychoterapia Mokotów, depresja, nerwica, lęk, trudności osobiste, kryzys, trauma, trauma leczenie, PTSD, PTSD leczenie,
890
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-890,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Rafał Majewski

psycholog / psychoerapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych doświadczających trudności w relacjach z bliskimi, cierpiących z powodu obniżonego nastroju, lęku,  zmagających się z kryzysem w życiu osobistym.

Jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra. W latach 2001 – 2008 pracował w Oddziale Dziennym Szpitala Tworkowskiego i oddziałach całodobowych, zajmując się diagnozą psychologiczną, psychoterapią grupową i indywidualną. Obecnie współprowadzi psychoterapię grupową i społeczność terapeutyczną w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Warszawie (ZOZ Wola-Śródmieście), współpracuje ze stowarzyszeniem Cross jako trener (warsztaty w zakresie umiejętności psychologicznych i rozwoju osobistego dla osób niedowidzących i niewidomych). W ramach prywatnej praktyki prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.  Pracuje w nurcie humanistycznym,  integratywnym.

Psychoterapia jest dla mnie procesem umożliwiającym lepsze zrozumienie siebie, dającym siły do zmian w życiu, pozwalającym na doświadczanie i rozumienie własnych emocji, potrzeb, wartości. Psychoterapia powinna rozwijać zdolności człowieka do życia w wolności, odpowiedzialności i poczuciu sprawstwa.